Na jakémkoliv fóru zazáříte s náramky

Každá žena chce zazířit na plese či věčírku a nejlépe i na ulici, kde je velké množství konkurence. Lze toho dosáhnout třemi způsoby:

  • Odlišit se perfektně a výrazně sladěným oblečením
  • Hrát na ulici na kytaru, housle či jiný hudební nástroj :-)).
  • Mít krásný šperk, který se třpytí a zároveň jej spojit s bodem č.1.

Pokud perfektně spojíte bod 1 a 3 budete stejně krásný a výrazná jako kdyby jste hrála na housle. A jedna skupina zajímavých šperků jsou dámské náramky z chirurgické oceli.

Ale jak je rozdělit?

Dle materiálu: Každý šperk je z různých materiálů. Záleží na Vás, který máte ráda. Také Vám však musí dělat dobře. Nesmí způsobovat alergické reakce či podrážděnost pokožky. Klasické, cenově dostupné a velmi oblíbené je stříbro. Nevýhodou je, že o něj musíte hodně pečovat a v letních měsících nejlépe nenosit, protože pot způsobuje zčernání. DAlší vhodnou variantou je chirurgická ocel, která alergie nezpůsobuje, ale zase má barvu šedou, pro někoho nevýraznou a nezajímavou. Je však zdravotně nezávadná a většinou je její povrch leštěný. Značná výhoda je, že je materiál velmi stálý. Nečerná, více vydrží.

S kamínky nebo bez? To je další aspekt výběru tohoto šperku. Má být ryze kovový nebo i s nějakými kamínky (či jedním větším)?

V poslední době se značně rozmohly Pandora náramky, které jsou oblíbené díky variabilitě a možnosti si náramek utvořit sám. Skvělý obchod jak ze zákazníka vytáhnout tisíce korun za korálky. Pravdou je, že bývají ze stříbra či zlata…ale stejně..

Výsledek obrázku pro pandora